Item No: OLU4WQZD
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round |
| Material | Freshwater Pearl, Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets, Anklet |
| Weight | 11g |
Price range: $2.65 through $2.89





Item No: OLU4WQZD
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round |
| Material | Freshwater Pearl, Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets, Anklet |
| Weight | 11g |
| Weight | 0.011 kg |
|---|---|
| Option | Bracelets, Anklet |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.