Item No: OLP8CUP0
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 14g |
$1.68












Item No: OLP8CUP0
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 14g |
| Weight | 0.014 kg |
|---|---|
| Option | Blue Pine, Colorful, Black, White, Red, Pink, Purple, Green, Blue |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.