Item No: OL11B0KMI
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Couple |
| Pattern | Round |
| Material | Alloy, Tiger Eye |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Chain Material | Stone, Tiger Eye |
| Classification | Bracelets |
| Pendant Material | Alloy |
| Weight | 39g |
Price range: $1.70 through $1.94





Item No: OL11B0KMI
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Couple |
| Pattern | Round |
| Material | Alloy, Tiger Eye |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Chain Material | Stone, Tiger Eye |
| Classification | Bracelets |
| Pendant Material | Alloy |
| Weight | 39g |
| Weight | 0.039 kg |
|---|---|
| Option | Magnetic Buckle Tigereye Pair, A Pair of Beads |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.