Item No: OLOV0M0S
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Beaded |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Round |
| Material | Alloy, natural stone |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 28g |
Price range: $0.42 through $0.97









Item No: OLOV0M0S
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Beaded |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Round |
| Material | Alloy, natural stone |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 28g |
| Weight | 0.028 kg |
|---|---|
| Model | B1908 White-Barked Pine Black Matte, B1910 Black Matte, B1911 Bright Black Glass, B1909 White-Barked Pine, B1913 Tiger Eye Bright Black Glass, B1912 Tigereye |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.