Item No: OL1MU8YJA
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Palm, Moon, Paw Print |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | Earrings + Necklace |
| Classification | Earrings, Necklace |
| Weight | 25g |
$0.81












Item No: OL1MU8YJA
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Palm, Moon, Paw Print |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | Earrings + Necklace |
| Classification | Earrings, Necklace |
| Weight | 25g |
| Weight | 0.025 kg |
|---|---|
| Option | TT-082, TT-086, TT-087, TT-083, TT-084, TT-088, TT-089, TT-090, TT-085 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.