Item No: OL17B21C6
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Handmade |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Mushroom |
| Material | natural stone |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 12g |
$0.99














Item No: OL17B21C6
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Handmade |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Mushroom |
| Material | natural stone |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 12g |
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Style | Lilac, Tiger-shaped stone, Agate, Synthetic Protein, Light Pink Crystal, White Crystal, Watermelon Red, Green Aventurine, Synthetic Malachite, Blue Pattern, obsidian |
| Size | Pure Natural |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.