Item No: OLPQMJW9
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Beaded |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Multicolor |
| Material | Moonstone |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 25g |
$1.29















Item No: OLPQMJW9
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Beaded |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Multicolor |
| Material | Moonstone |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 25g |
| Weight | 0.025 kg |
|---|---|
| Option | White, Pink, Grey, Purple, Blue, Green, Coffee Color, Yellow, Colorful, Red |
| Style | Light, Lake |
| Color | Blue |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.