Item No: OL1V7M5TA
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Design | Polishing |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Letter |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Quantity | Earrings + Necklace |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 10g |
$0.88





























Item No: OL1V7M5TA
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Design | Polishing |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Letter |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Quantity | Earrings + Necklace |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | A (Gold), B (Gold), D (Gold), E (Gold), H (Gold), I (Gold), K (Gold), L (Gold), Q (Gold), R (Gold), S (Gold), U (Gold), Y (Gold), C (Gold), F (Gold), G (Gold), J (Gold), M (Gold), N (Gold), O (Gold), P (Gold), T (Gold), V (Gold), W (Gold), X (Gold), Z (Gold) |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.