Item No: OLNYG2IR
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Letter |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Wedding |
| Classification | Necklace |
| Weight | 9g |
Price range: $1.50 through $1.73





Item No: OLNYG2IR
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Letter |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Wedding |
| Classification | Necklace |
| Weight | 9g |
| Weight | 0.009 kg |
|---|---|
| Option | 14K Gold (Nk9050-00-04), Silver (Nk9050-00-01) |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.