Item No: OL1B87TNP
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Letter, Square |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Weight | 10g |
$3.35

























Item No: OL1B87TNP
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Letter, Square |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | Letter A, Letter B, Letter C, Letter E, Letter F, Letter G, Letter H, Letter I, Letter K, Letter N, LETTER O, Letter P, Letter Q, Letter R, Letter S, Letter T, Letter U, Letter V, Letter W, Letter X, Letter Y, Letter Z |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.