Item No: OL18SCVRN
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Letter, Flower |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Set |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 15g |
$2.81





















Item No: OL18SCVRN
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Letter, Flower |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Set |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 15g |
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Option | 1, 6, 13, 14, 18, 24, 25-Silver, 41, 45, 5, 11, 17, 26, 27, 38, 44 |
| Style | 8-Np04, 21-Np04 |
| Color | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.