Item No: OL608TTK
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Letter |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | box chain |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 12g |
$1.51





























Item No: OL608TTK
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Letter |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | box chain |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 12g |
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Option | A, B, C, D, E, F, H, I, J, K, L, M, N, O, P, Q, R, S, T, U, V, W, X, Y, Z, G |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.