Item No: OLENYRY3
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Letter |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | cable chain |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 25g |
$1.10























































Item No: OLENYRY3
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Letter |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | cable chain |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 25g |
| Weight | 0.025 kg |
|---|---|
| Model | N1041GO-A, N1041SI-A, N1041SI-B, N1041GO-C, N1041SI-C, N1041GO-D, N1041SI-D, N1041SI-E, N1041GO-F, N1041SI-F, N1041GO-G, N1041SI-G, N1041GO-H, N1041SI-H, N1041SI-I, N1041SI-J, N1041SI-K, N1041GO-L, N1041SI-L, N1041GO-M, N1041SI-M, N1041GO-N, N1041SI-N, N1041GO-O, N1041SI-O, N1041SI-P, N1041SI-Q, N1041GO-R, N1041SI-R, N1041SI-S, N1041GO-T, N1041SI-T, N1041GO-U, N1041SI-U, N1041GO-V, N1041SI-V, N1041GO-W, N1041SI-W, N1041GO-X, N1041SI-X, N1041GO-Y, N1041SI-Y, N1041SI-Z, N1041GO-B, N1041GO-E, N1041GO-I, N1041GO-J, N1041GO-K, N1041GO-P, N1041GO-Q, N1041GO-S, N1041GO-Z |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.