Item No: OL1F97AZT
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Gold Plated |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Letter |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 6g |
$1.77





























Item No: OL1F97AZT
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Gold Plated |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Letter |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Option | A, B, C, F, G, H, J, K, P, Q, R, T, U, V, X, Y, D, E, I, L, M, N, O, S, W, Z |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.