Item No: OL1HDCKQK
| Style | Baroque Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Leaf |
| Material | Metal |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Inlay Material | Pearl |
| Hair Accessories Type | Hair Band |
| Weight | 220g |
$0.39 – $2.81Price range: $0.39 through $2.81




































Item No: OL1HDCKQK
| Style | Baroque Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Leaf |
| Material | Metal |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Inlay Material | Pearl |
| Hair Accessories Type | Hair Band |
| Weight | 220g |
| Weight | 0.22 kg |
|---|---|
| Option | Pearl Gold Leaf Earrings, Fj005 Gold Rhinestone, Fj005 Gold Pearl Style, Fj002 Duckbill Clip, Fs004 Golden Hair Comb, No.9 Gold Leaf Hair Comb, No.11 Pearl Gold Leaf Earrings, Leaves Armband, No. 8 Gold Leaf Armband, No. 7 Sun Armband, Steel Wire Bracelet 5.5cm, No.5 Golden Hollow Earrings, Eh008 Earrings, 8.5cm Open-Ended Bracelet, FG250, Pearl Gold Leaf Headband |
You must be logged in to post a review.





Reviews
There are no reviews yet.