Item No: OL1HTB7N7
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Leaf |
| Material | Agate |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | cable chain |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 9g |
Price range: $0.62 through $1.22






















Item No: OL1HTB7N7
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Leaf |
| Material | Agate |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | cable chain |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 9g |
| Weight | 0.009 kg |
|---|---|
| Option | Large Size Amethyst, Small Green Aventurine, Small Size Pink Crystal, Small Obsidian, Small Size Malachite, Small Size Turquoise, Small Opal, Small Size White Crystal, Small Size Tiger-Shaped Stone, Small Size Amethyst, Large Green Aventurine, Large Size Pink Crystal, Large Obsidian, Large Size Malachite, Large Size Turquoise, Large Opal, Large Size White Crystal |
| Style | Small Green, Large Green |
| Color | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.