Item No: OLQPDP3C
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Irregular, Geometric |
| Material | natural stone, Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bangle |
| Inlay Material | Natural Stone, Agate |
| Weight | 21g |
$4.28








Item No: OLQPDP3C
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Irregular, Geometric |
| Material | natural stone, Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bangle |
| Inlay Material | Natural Stone, Agate |
| Weight | 21g |
| Weight | 0.021 kg |
|---|---|
| Color | BR029-1, BR029-3, BR029-4, BR029-5, BR029-2 |
| Size | Pure Natural |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.