Item No: OLTO9AF0
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Patchwork |
| Gender | Women's |
| Pattern | Irregular |
| Material | Agate, Metal |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | Brass |
| Classification | Bracelets |
| Pendant Material | Brass |
| Weight | 18g |
$1.99 – $2.22Price range: $1.99 through $2.22






























Item No: OLTO9AF0
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Patchwork |
| Gender | Women's |
| Pattern | Irregular |
| Material | Agate, Metal |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | Brass |
| Classification | Bracelets |
| Pendant Material | Brass |
| Weight | 18g |
| Weight | 0.018 kg |
|---|---|
| Option | Pink crystal, Ocean Stone, White Marble, Lake Blue Agate, Volcanic rock, Orange Agate, Blue Agate, Green Agate, White crystal, XL17-3 Aquamarine, Black tourmaline, Amethyst |
| Style | Green |
| Color | Gold |
You must be logged in to post a review.





Reviews
There are no reviews yet.