Item No: OLOI8NM5
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Irregular |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Plating Material | 18K Real Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Jewelry Accessory Type | Cuff Bracelets |
| Weight | 38g |
Price range: $3.99 through $4.03





Item No: OLOI8NM5
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Irregular |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Plating Material | 18K Real Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Jewelry Accessory Type | Cuff Bracelets |
| Weight | 38g |
| Weight | 0.038 kg |
|---|---|
| Option | JDB201425, JDB201425-S |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.