Item No: OLFS4HVQ
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Knitting |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Hexagon prism |
| Material | natural stone, Ferroalloy |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | cable chain |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 15g |
Price range: $1.31 through $1.56













Item No: OLFS4HVQ
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Knitting |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Hexagon prism |
| Material | natural stone, Ferroalloy |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | cable chain |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 15g |
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Option | Small Size Amethyst, Small Green Aventurine, Small Obsidian, Small Blue Pine, Small Size Malachite, Small Size Tiger-Shaped Stone, Small Size White Crystal, Small Opal, Small Size Pink Crystal |
| Style | Small Green |
| Color | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.