Item No: OLYP8XIJ
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | Titanium Steel |
| Classification | Pendant Necklace |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 8g |
Price range: $1.74 through $2.48





Item No: OLYP8XIJ
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | Titanium Steel |
| Classification | Pendant Necklace |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Option | Silver, Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.