Item No: OL7VNA44
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Nose Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 5g |
Price range: $0.38 through $2.47


























Item No: OL7VNA44
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Nose Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Style | Rose, Hollow Heart, AB Diamond, Hollow Heart-Shaped, Moon, 7 Diamonds Oblique Pattern, Butterfly, Small Flower |
| Color | Gold, Rose Gold, Silver |
| Option | Silver, Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.