Item No: OL18VWC0T
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | natural stone |
| Occasion | Holiday, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 35g |
$1.49













Item No: OL18VWC0T
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | natural stone |
| Occasion | Holiday, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 35g |
| Weight | 0.035 kg |
|---|---|
| Option | Silver Red Coral Stone, Silver Lapis Lazuli, Silver Turquoise, Silver Light Pink Crystal, Silver Green Aventurine, Silver Tiger-Shaped Stone, Silver Obsidian, Silver + White Crystal, Silver Ornamental Stone, Silver Amethyst |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.