Item No: OL11CY2UE
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Chain |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Crystal |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 10g |
Price range: $1.12 through $1.24









Item No: OL11CY2UE
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Chain |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Crystal |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Color | Black agate, Pink crystal, White crystal, opal, Yellow tiger-stone, Amethyst |
| Size | With Chain |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.