Item No: OL1VOZB23
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Classification | Open Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 5g |
$0.92
![Heart-Shaped Ring [Yellow Gold]] / Adjustable Opening](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-182dc15516030d1d32e39c02ba80b756-300x300.webp)
![Heart-Shaped Ring [Yellow Gold]] / Adjustable Opening](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-182dc15516030d1d32e39c02ba80b756-300x300.webp)
![Heart-Shaped Ring [Yellow Gold]] / Adjustable Opening](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-182dc15516030d1d32e39c02ba80b756-300x300.webp)
Item No: OL1VOZB23
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Classification | Open Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Color | Heart-Shaped Ring [Yellow Gold]] |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.