Item No: OL1AAXYBT
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 5g |
$2.06











Item No: OL1AAXYBT
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Style | Heart-Shaped |
| Color | Blue, White, Red, Green, Pink |
| Option | Heart-Shaped Purple, Heart-Shaped Turquoise, Heart-Shaped Orange |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.