Simple Style Heart Shape Copper Enamel Open Rings
Item No: OLRKSYAA
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Enamel |
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Rings |
| Weight | 6g |
$1.39








Item No: OLRKSYAA
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Enamel |
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Rings |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Style | Rose, Fluorescent |
| Color | Red, Green |
| Option | Black, White, Green |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.