Item No: OLGV3E61
| Color | White, Pink, Blue, Black |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart |
| Material | Brass |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 5g |
Price range: $2.52 through $3.01











Item No: OLGV3E61
| Color | White, Pink, Blue, Black |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart |
| Material | Brass |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | Blue, Black, White, Pink |
| Style | Xl00344 |
| Color | Blue, Black, White, Pink |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.