Item No: OLEKNGOX
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Tassel, Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Shopping |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 16g |
$2.07





Item No: OLEKNGOX
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Tassel, Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Shopping |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 16g |
| Weight | 0.016 kg |
|---|---|
| Option | Green, Blue |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.