Item No: OL1LIOX6A
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Rings |
| Weight | 10g |
| Size | Circumference(MM) |
| No. 6 | 5.2 |
| No. 7 | 5.5 |
| No. 8 | 5.7 |
| No. 9 | 5.98 |
$0.86







Item No: OL1LIOX6A
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Rings |
| Weight | 10g |
| Size | Circumference(MM) |
| No. 6 | 5.2 |
| No. 7 | 5.5 |
| No. 8 | 5.7 |
| No. 9 | 5.98 |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Color | Gold White Shell Ring Jz024 |
| Size | No. 6, No. 7, No. 8, No. 9 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.