Item No: OL1FIJU2I
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Tea Party |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Weight | 17g |
Price range: $0.58 through $1.71










Item No: OL1FIJU2I
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Tea Party |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Weight | 17g |
| Weight | 0.017 kg |
|---|---|
| Model | P001 4mm Blade Chain Gold, P002 4mm Blade Chain Steel Color, O489 Blade Snake Chain Steel Color, K6041 Blade Box Chain Gold, K489 Blade Snake Chain Gold |
| Style | Yxp100 Three-Layer Chain, Yxp082 Three-Layer Chain |
| Color | Steel Color, Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.