Item No: OLH887JG
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Weight | 6g |
$1.55



Item No: OLH887JG
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Model | A8239-Braided Chain Necklace Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.