Item No: OLCJCK0H
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Classification | Bracelets, Necklace |
| Weight | 8g |
Price range: $0.88 through $1.18





Item No: OLCJCK0H
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Classification | Bracelets, Necklace |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Model | S013-Steel Bracelet, X028-Silver |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.