Item No: OLFVS1NU
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Hollow Out |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | Titanium Steel |
| Classification | Bracelets |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 11g |
$1.43





Item No: OLFVS1NU
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Hollow Out |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | Titanium Steel |
| Classification | Bracelets |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 11g |
| Weight | 0.011 kg |
|---|---|
| Model | B312-2-S, B312-1-S |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.