Item No: OL184ECRU
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 14g |
Price range: $0.62 through $1.13






Item No: OL184ECRU
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 14g |
| Weight | 0.014 kg |
|---|---|
| Option | YB-639G, YB-639S, YB-639BLK |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.