Item No: OL1E0U2LE
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Metal |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 12g |
$0.52 – $1.32Price range: $0.52 through $1.32






















Item No: OL1E0U2LE
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Metal |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 12g |
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Option | Rose Gold 4mm-16.5 5cm, Steel Color 3mm-16.5 5cm, Steel Color 4mm-16.5 5cm, Steel Color 5mm-16.5 5cm, Gold 3mm-16.5 5cm, Rose Gold 3mm-16.5 5cm, Golden 4mm-16.5 5cm, Golden 5mm-16.5 5cm, Rose Gold 5mm-16.5 5cm |
You must be logged in to post a review.





Reviews
There are no reviews yet.