Item No: OLCBX900
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | 925 Sterling Silver |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 3g |
$2.66





Item No: OLCBX900
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | 925 Sterling Silver |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 3g |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Color | Silver, Gold |
| Size | 925 Silver |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.