Item No: OL1JLBCIB
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Knitting |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | natural stone |
| Occasion | Daily |
| Classification | Drawstring Bracelets |
| Weight | 4g |
$0.98













Item No: OL1JLBCIB
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Knitting |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | natural stone |
| Occasion | Daily |
| Classification | Drawstring Bracelets |
| Weight | 4g |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Model | B4224–ZZ-B23052504I, B4224–A, B4224–B, B4224–C, B4224–D, B4224–RT-B23052501E, B4224–ZZ-B23052504F, B4224–ZZ-B23052504G, B4224–ZZ-B23052504H, B4224–ZZ-B23052504J |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.