Item No: OL1J6JEMI
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Beaded |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | natural stone |
| Occasion | Daily, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 25g |
Price range: $1.31 through $1.54













Item No: OL1J6JEMI
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Beaded |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | natural stone |
| Occasion | Daily, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 25g |
| Weight | 0.025 kg |
|---|---|
| Option | URANUS days, Sun Bracelet, Jupiter Bracelet, Lunar Bracelet, Mercury Bracelet, Saturn Bracelet, Mars Bracelet, Pluto Bracelet, Earth Bracelet, Gold Star Bracelet |
You must be logged in to post a review.
$1.03













Item No: OLCQKPLB
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Beaded, Braid |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | natural stone |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Set |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 12g |
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Option | #1 Citrine, #3 Glitter, # Hematite, #5 Micro Glass Bead Gravel, #7 Tigereye, #10 Sunstone, #12 White Turquoise |
There are no reviews yet.
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.