Item No: OL1GJAJSU
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Beaded |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | natural stone |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 25g |
Price range: $0.35 through $0.86
















Item No: OL1GJAJSU
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Beaded |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | natural stone |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 25g |
| Weight | 0.025 kg |
|---|---|
| Option | Turquoise, Black Matte, Bright Black Matte Stone, Black Magnet, Volcanic rock, Malachite, Black Flash, Map stone, Lapis Lazuli, Amazon, Tiger Eye, Howlite |
| Style | Blue Dot |
| Color | White |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.