Item No: OLOBCZLY
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Beaded |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Glass, glass, obsidian |
| Occasion | Anniversary, Business, Travel |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | rope |
| Classification | Bracelets |
| Pendant Material | Beads |
| Weight | 35g |
$0.87









Item No: OLOBCZLY
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Beaded |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Glass, glass, obsidian |
| Occasion | Anniversary, Business, Travel |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | rope |
| Classification | Bracelets |
| Pendant Material | Beads |
| Weight | 35g |
| Weight | 0.035 kg |
|---|---|
| Option | Obsidian Luminous Green Bracelet, Obsidian Luminous Pink Bracelet, Obsidian Luminous Black Bracelet, Obsidian Luminous Red Bracelet, Obsidian Luminous Lake Blue Bracelet, Obsidian Luminous Royal Blue Bracelet |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.