Item No: OL1KWBI1K
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Gold Plated |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Classification | Necklace |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 4g |
Price range: $0.53 through $0.66







Item No: OL1KWBI1K
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Gold Plated |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Classification | Necklace |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 4g |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Option | Platinum Bracelet, Gold Bracelet, Platinum Necklace, Gold Necklace |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.