Item No: OL1M3H0GF
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Design | Round, Ellipse |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric, Circle |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Street |
| Classification | Earrings |
| Weight | 9g |
Price range: $1.76 through $2.27





Item No: OL1M3H0GF
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Design | Round, Ellipse |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric, Circle |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Street |
| Classification | Earrings |
| Weight | 9g |
| Weight | 0.009 kg |
|---|---|
| Option | Gold, Three Colors |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.