Item No: OL53K0EY
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Agate |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 28g |
$0.72



Item No: OL53K0EY
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Agate |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 28g |
| Weight | 0.028 kg |
|---|---|
| Option | Natural Stone Bracelet |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.