Item No: OLU1V0MN
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | cable chain |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 9g |
$1.48



Item No: OLU1V0MN
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | cable chain |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 9g |
| Weight | 0.009 kg |
|---|---|
| Option | Necklace (Single Pendant Stainless Steel Chain) |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.