Item No: OL1YMSOCK
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Eye |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 10g |
Price range: $1.44 through $1.85












Item No: OL1YMSOCK
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Eye |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Color | Platinum, Rose Gold, 14K Light Gold |
| Size | 3 * 6mm White Horse Eye Stone, 2 * 4mm White Horse Eye Stone, 2.5 * 5mm White Horse Eye Stone |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.