Item No: OL129LVOT
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Hollow Out, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Cross, Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 7g |
$1.30



Item No: OL129LVOT
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Hollow Out, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Cross, Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Option | (White Gold Color) Dy190103 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.