Item No: OL1DYUX1Y
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Cross |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 5g |
Price range: $1.34 through $1.70





















Item No: OL1DYUX1Y
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Cross |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Model | W800104-SS, W800104-RG, W800104-GG, 24K |
| Color | W800104–GG, W800104-SS, W800104-RG, W80353-SS-2, W80353-GG-5, W80353-SS-1, W80353-GG-3, W80353-GG-2, W80353-SS-3, W80353-GG-4, W80353-SS-5, W80353-SS-4, W80353-GG-1, W80160-SS, W80160-GG |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.