Item No: OL11ETXYP
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Beaded |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Colorful |
| Material | Obsidian |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 30g |
Price range: $0.30 through $1.60


















Item No: OL11ETXYP
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Beaded |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Colorful |
| Material | Obsidian |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 30g |
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Option | Colorful Twisted String, 6mm Glossy Bracelet, Colorful Bracelet, Pink Beeswax Magnet Bracelet, Diamond Haematite Double Spacer Blue round Beads, Double Row Colorful Magnet Diamond Haematite, Double Blue Magnet Bracelet, Double-Layer Color Magnet Bracelet, Snake Bone Hematite Bracelets, Round Wave Pattern Hematite Bracelets, Black Twisted String, Double Row Colorful Diamond Hematite Bracelets, Double Layer Haematite Black Gold Spacer, Colorful Hematite Bracelets, Black rope-Non-Temperature-Sensitive Discoloration-Bracelets |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.