Item No: OLWWJ450
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Polishing |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Color Block |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Rings |
| Weight | 6g |
| Size | Circumference(MM) |
| No. 8 | 56.5 |
| No. 9 | 59.5 |
| No. 7 | 54.4 |
| No. 6 | 51.8 |
$2.96







Item No: OLWWJ450
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Polishing |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Color Block |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Rings |
| Weight | 6g |
| Size | Circumference(MM) |
| No. 8 | 56.5 |
| No. 9 | 59.5 |
| No. 7 | 54.4 |
| No. 6 | 51.8 |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Color | Picture Color |
| Size | No. 6, No. 7, No. 8, No. 9 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.